Jesteś tutaj

"Bal Karnawałowy 2020"

W dniu 19.02.2020r., odbył się bal karnawałowy dla wychowanków OREW oraz pilotażowego programu rehabilitacja 25 plus.
Dla uczestników przygotowano konkursy z nagrodami:
1. Taniec na gazetach, w którym wzięli udział nauczyciela wraz z wychowankami, gdzie zwycięzcami zostali Bartuś i p. Ania
2. Rzuty piłką do kosza, gdzie zwycięstwo wywalczył do zaciętej rywalizacji Patryk-został nagrodzony wycieczką na „egzotyczne wakacje all inclusive”
3. Syreni śpiew, gdzie wychowankowie mieli za zadanie zaśpiewać fragment ulubionej piosenki, królował tu przebój „przez Twe oczy zielone”- zwyciężył Dawid, który w nagrodę otrzymał „ekskluzywny samochód sportowy”
4. Konkurs „zgaduj zgadula” okazał się największym wyzwaniem dla naszych wychowanków, jednak Wiktoria, która zwyciężyła rozpoznała za pomocą zmysły dotyku wszystkie ukryte w pudełku przedmioty. W nagrodę otrzymała „ekscytujący lot balonem”. Uwieńczeniem konkursowych zmagań były wybory Króla i Królowej balu oraz laureata najlepszego karnawałowego przebranie. O pomoc w wyborze zwycięzców poproszono Jury: Przewodniczącego Zarządu Koła oraz Dyrekcję OREW. Jednogłośnie królem został wybrany Piotr, a u jego boku zasiadła królowa Klaudia.
Nagroda za Najciekawsze przebranie trafiła w ręce Kingi, która była przebrana za dynię, drugie miejsce zajęła Wiktoria przebrana za księżniczkę, a trzecie Paweł, nasz mały strażak.
Przez cały czas balu towarzyszyła nam wspaniała muzyka, nogi same rwały się do tańca, a na parkiecie tańczyli nie tylko wychowankowie, ale również kadra OREW. Wspólnie odtańczono także „Makarenę” oraz taniec „kaczuszki”.

Partnerzy

© Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie

produkcja: mediaterminal