Jesteś tutaj

Zatrudnimy fizjoterapeutę

Polskie Stowarzyszeniem na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie ul. Sienkiewicza 24, 32-200 Miechów:

zatrudni fizjoterapeutę.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe na kierunku fizjoterapia/rehabilitacja ruchowa

Opis stanowiska pracy:
• prowadzenie fizjoterapii z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną

Oferujemy:
• zatrudnienie na umowę o pracę
• elastyczne godziny pracy

Zainteresowane osoby spełniające wymagania mogą przesłać CV i List Motywacyjny na adres email: kadry.stowarzyszenie@interia.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu obecnej rekrutacji lub przyszłych rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)). Jednocześnie oświadczam, że zapoznałem, się z klauzulą informacyjną dostępną na stronie internetowej Stowarzyszenia.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Partnerzy

© Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie

produkcja: mediaterminal