Jesteś tutaj

"I Bal Charytatywny"

W dniu 25 stycznia 2020r., w "Hotelu Zameczek" w Książu-Wielkim odbył się I Bal Charytatywny zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie, którego dochód zostanie przeznaczony na budowę "Centrum Wsparcia Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną i ich Rodzin w miejscowości Strzeżów II". Przedstawiciele Zarządu Koła PSONI w Miechowie w osobach Stanisław Ryłko, Halina Sasin i Ewa Zięba dokonali uroczystego otwarcia balu. O oprawę muzyczną i dobry nastrój wszystkich gości zadbał zespół "ZIRCUS". Miłym akcentem balu był walczyk kotylionowy oraz występ zespołu "Książowiacy" pod kierunkiem pani Anny Kowal.
Podziękowania kierujemy do Pani Poseł Agnieszki Ścigaj, Burmistrza GiM w Miechowie Dariusza Marczewskiego, Wice burmistrza Andrzeja Banaśkiewicza, rodziców, pracowników oraz przyjaciół za udział w balu i wsparcie naszej inicjatywy.
Słowa podziękowania kierujemy również do sponsorów: Anety Nowak, Roberta Pachoła, Stanisława Garusa, Grzegorza Idzik, Grzegorza Kisielewskiego, Pawła Motyczyńskiego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Partnerzy

© Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie

produkcja: mediaterminal