Jesteś tutaj

Jubileusz 30-lecia działalności placówek PSONI Koło w Miechowie

W dniu 12 czerwca 2024r. w gościnnych progach restauracji Planeta w Charsznicy odbył się Jubileusz 30-lecia działalności placówek PSONI Koło w Miechowie. Na uroczystość przybyli liczni goście, przedstawiciele samorządów, instytucji kulturalno-oświatowych, instytucji użyteczności publicznej oraz przedstawiciele zaprzyjaźnionych Kół PSONI z Kielc, Olkusza i Wolbromia, członkowie społeczności naszego Stowarzyszenia, dzieci, rodzice oraz pracownicy.
W uznaniu wieloletniej działalności Stowarzyszenia członek Zarządu Województwa Małopolskiego Iwona Gibas oraz radni Lidia Gądek i Mirosław Dróżdż wręczyli na ręce Przewodniczącego Zarządu PSONI Koło w Miechowie Pana Stanisława Ryłko nagrodę Samorządu Województwa Małopolskiego – Brązowy Medal Polonia Minor za działalność charytatywną na rzecz osób z niepełnosprawnościami.
Wydarzenie to było podsumowaniem 30-letniej działalności placówek PSONI oraz ich rozwoju na przestrzeni tych lat. Podczas uroczystości wyróżniono osoby, które przyczyniły się do powstania Stowarzyszenia, rodziców, będących członkami organizacji od ponad 25 lat oraz pracowników działających na rzecz placówek PSONI od 20 lat.
W trakcie uroczystości wychowankowie wraz z rodzicami i kadrą z poszczególnych placówek PSONI zaprezentowali wyjątkowe występy artystyczne, które były źródłem wielu pozytywnych emocji i wzruszeń. Każdy z pokazów był wynikiem wielu godzin ciężkiej pracy i zaangażowania zarówno dzieci jak i pracowników PSONI.
Był to dzień wyjątkowy przepełniony radością i dumą z dotychczas osiągniętych przez PSONI celów.
Projekt zrealizowano przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1,5% podatku

Partnerzy

© Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Miechowie

produkcja: mediaterminal